fbpx
Rezultatai

GOZ

Klientas

GOZ 

Projekto tipas

SEO optimizacija

Atlikta
2023

Apie projektą

Mūsų bendradarbiavimas su dujų balionų internetine parduotuve prasidėjo 2023 m. rugpjūčio mėnesį. Projekto trukmė buvo 3 mėnesiai, o pagrindinis tikslas – padidinti lankytojų srautą siekiant atnešti didesnius pardavimus.

Iššūkiai ir Pritaikyta Strategija

Pradėjus darbą su internetine parduotuve, pagrindinis iššūkis buvo pritraukti dėmesį į specifinį produktų asortimentą, dujų balionus. Remdamiesi analize ir SEO strategijomis, optimizavome puslapio turinį, suradome tinkamus raktinius žodžius ir įdiegėme techninius SEO tobulinimus.

Pasiekimai

Po 3 mėnesių

01

Lankytojų Skaičius

Pasiekėme įspūdingą 2.92 tūkst. lankytojų per šį laikotarpį, demonstruodami pastovų augimą ir didėjantį susidomėjimą parduotuvės prekėmis.

02

Parodymų Skaičius

Parduotuvės puslapiai buvo parodyti net 86.8 tūkst. kartų, augimas yra matomas akivaizdžiai.

Apibendrinimas

Ši sėkminga SEO kampanija yra puikus pavyzdys, kaip tinkamai taikomos SEO strategijos gali skatinti internetinės parduotuvės augimą. Įdiegę tinkamas SEO taktikas ir skleidę tinkamą turinį, pasiekėme pastovų lankytojų augimą ir aktyvumą, o tai yra esminis veiksnys siekiant didinti internetinės parduotuvės vertę ir jos matomumą internete. 

2920

Naujų lankytojų Per 3 mėnesius atvesta

86800

Padidėjo naujų parodymų skaičius.

Jau esate pasiruošė bendradarbiauti?

Užsiregistruokite į nemokamą konsultaciją, kurioje
aptarsime Jūsų dabartinę situaciją ir patarsime, ką galite daryti geriau!

Jau esate pasiruošę bendradarbiauti?

Užsirašykite į nemokamą 30 minučių konsultaciją, kurioje mes Jums padėsime išsigryninti tikslus ir sudėliosime darbų planą.